Indonéské masáže

Spolupracujeme s profesionální masérkou z indonéského ostrova Jáva, která pracovala v Jakartě v Taman Sari Royal Heritage SPA ( Královské jávské lázně)  a v Praze v salonu Java Princess ( Jávské královské masáže).

Postupy péče o tělo, které po staletí užívaly sultánské rodiny na ostrově Jáva, byly přísně střeženy. A to až do doby, než je odtajnila jávská princezna a udělila exkluzivní povolení k jejich veřejnému provozování a používání.

Jávská masáž

je výjimečná svým velmi silným tlakem působícím na sval, až dojde k jeho celkovému uvolnění a následné relaxaci, je prováděna od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů, uvádí tělo a mysl do stavu dokonalé harmonie.

Balijská masáž

se soustřeďuje na reflexní body a zóny, čerpá z akupunktury a využívá dráhy energie neboli meridiány. Balijská masáž je více roztírací než tlaková, čímž je pleť výborně vyživena a hydratována, aniž by se mastila.

Terapie vulkanickými kameny

Prohřívání bodů na těle a jemné masírování pomocí teplých kamenů. Příjemné teplo lávových kamenů a působení vůně esenciálních olejů dodá Vašim smyslům dokonalou rovnováhu. Kameny svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, pozitivně ovlivňují Vaší mysl a báječně uvolňují ztuhlost svalů.

Cena masáží  750 Kč za 90 minut .

Kontakt:

Tri Matějková

tel. +420 608 850 306

Comments are closed.