Spa kosmetická ošetření

Kosmetika GER netic překračuje hranice běžné kosmetické péče. Jedná se o zcela jiný přístup. Využívá již po staletí známé schopnoti pokožky 100% vstřebání aplikovaných látek (viz.aplikace nikotinových, hormonálních, inzulinových náplastí) pro obohacení organismu o chybějící výživové složky bez zatěžování trávicího systému a znehodnocování vitamínů, minerálů či stopových prvků žaludečními šťávami.
Luxusní francouzská ošetřující kosmetika je založená na buněčné terapii, určená pro profesionální ošetření v kosmetických salonech, lázních, sanatoriích a dalších odborných pracovištích. Rovněž je určena pro každodenní domácí péči.

Kosmetika GERnétic je ojedinělá svým složením. Její součástí jsou aminokyseliny a rekonstitované buňky, nosiče konkrétních aktivních látek, které proniknou všemi vrstvami kůže až k cílovým orgánům, přinášejí jim kvalitnější výživu a tím zlepšují jejich funkci. Regeneruje tedy nejen pokožku, ale celý organismus.

Léčivá kosmetika GERnétic působí proti příčině kožních problémů (zdravotních problémů, ne jen jejich následků. Zdraví a krása pokožky je odrazem zdravotního stavu našich orgánů. Jestliže správně fungují tělesné orgány a buňky získávají kvalitní, zdravou výživu, uchová si pokožka svou přirozenou krásu a zdraví.

Procedury:

  1. Magie rukou – regenerační ošetření paží
  2. Ošetření nohou – odstranění otoků, úleva od bolesti a pocitu těžkých nohou
  3. Celotělový  peeling vhodný pro celkovou stimulaci
  4. Regenerační antistresový  zábal celotělový
  5. Detoxikační zábal celotělový Marine Essence
  6. Zeštíhlující  zábal celotělový  Enveloppement Minceur

1.Magie rukou – regenerační ošetření paží

Charakteristika:

Procedura je určena k uvolnění a zmírnění bolesti u bolavých kloubů, k odstranění otoků a uvolnění svalového napětí.  Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci pokožky rukou a zamezení vzniku pigmentových skvrn.

Doba ošetření: 30 min./250 Kč

2. Ošetření nohou – odstranění otoků, úleva od bolesti

Charakteristika:

Procedura ve  smyslu lymfatické drenáže slouží k odstranění únavy, zmírnění otoků dolních končetin, odstranění pocitu těžkých nohou, zlepšení krevního oběhu. Přináší pocit okamžité úlevy a odpočinku.

Doba ošetření: 30 min/290 Kč

3.Celotělový  peeling  vhodný pro celkovou  stimulaci

Charakteristika:

Aromatické  ošetření s vůní citrónové trávy. Výsledkem je obnova minerální rovnováhy těla, povzbuzení látkové výměny, zvýšení vitality organismu, výrazné  zlepšení kvality kůže, regenerace, revitalizace.

Doba ošetření: 60. minut/490 Kč

4.Regenerační antistresový zábal celotělový

Charakteristika:

Harmonizační procedura určená k uvolnění svalového a psychického napětí, povzbuzení lymfatického toku, uvolnění žilního systému a odvodu odpadních látek z těla. Přispívá ke zlepšení celkového zdravotního  stavu a navozuje  pocit hluboké relaxace. Zároveň dochází k intenzivní revitalizaci a regeneraci kůže.

Doba ošetření: 60 min/550 Kč

5.Detoxikační zábal celotělový Marine Essence

Charakteristika:

Procedura je určena k povzbuzení lymfatického systému, k  uvolnění  a zvýšenému odplavování  toxických látek z těla, uvolnění blokády svalového napětí, doplnění vitamínů, minerálních látek, stopových prvků. Navíc přispívá ke zjemnění pokožky a celkové hluboké  relaxaci.

Doba ošetření: 60 min/650 Kč

6.Zeštíhlující  zábal celotělový – Enveloppement Minceur

Charakteristika:

Jedná se o proceduru zabezpečující odvod odpadních látek z těla a doplnění proteinů, minerálních a stopových prvků.  Zábal napomáhá zvýšit vitalitu, obranyschopnost, účinně bojuje proti degeneraci pokožky, potlačuje projevy stárnutí. Produkt svým složením hraje také zásadní roli v procesu zeštíhlování a odstranění celulitidy.

Doba ošetření: 60 min/690 Kč

Kosmetická ošetření:

1.Základní pěstící program pro zdravou pokožku

60 min/ 540Kč

2.Ošetření zralé citlivé pleti

75 min/ 640Kč

Kontakt :

Inga Jindrová,  tel. 777 651 846

Comments are closed.