KOSMETIKA – Jana Čunátová

FOR LIFE & MADAGA

Vývoj a výroba přípravků FOR LIFE & MADAGA probíhá technologií HIGH TECHNOLOGY III (obdobná jako u léčiv), která zajišťuje:

  • rychlejší transdermální vstřebatelnost přípravků
  • okamžitý transport účinných látek do pokožky
  • vyšší ochranu pleti před vnějšími vlivy
  • vyloučení tvorby komedonů, zamezení rozšiřování pórů
  • vyšší účinek – hydratace, výživa a regenerace
  • zvýšení tolerance pro citlivé typy pletí
  • garanci maximální bezpečnosti a šetrnosti přípravků

Aktivně se podílíme na výzkumu v oblasti působení kosmetických přípravků na kůži a patentovali jsme emulzní systém pro podporu přirozené regenerace poškozené kůže. Významně působíme na poli kosmetologie a dermatologie.
Vyvinuli jsme systém sofistikovaných přípravků a postupů ošetření, jejichž aplikací lze významně zlepšit kvalitu a vzhled pleti.

FOR LIFE & MADAGA – ČESKÁ PROFESIONÁLNÍ KOSMETIKA NA FRANCOUZSKÝCH ZÁKLADECH.  Tradiční ověřená značka od roku 1994.

HISTORIE SPOLEČNOSTI

For Life spol. s r.o. vznikla v roce 1993 jako původní česká výrobní společnost bez účasti zahraničního kapitálu se specializací na výrobu a vývoj regenerační kosmetiky.

Primárním zaměřením jsou výrobky profesionální kosmetické péče určené pro ošetření v kosmetických salonech. Bohatá je i řada přípravků pro domácí péči. Vyrábíme také přípravky pro velmi citlivou kůži (např. alergiků, ekzematiků a kojenců).

Od počátku roku 2007 přicházíme se zcela novým konceptem „Natural Innovation“.  Nejvýznamnější změnou je maximální snížení či úplné vyloučení potenciálních alergenů (jako jsou konservační látky a parfemace)
a nahrazení původních syntetických olejů novými přírodními oleji a estery. Důležité je také zvýšení podílu stávajících a doplnění nových účinných látek v přípravcích.

Moderně vybavené laboratoře a velmi přísné sledování jakosti každého produktu jsou spolehlivou zárukou kvality. V současné době – po několika letech usilovné práce je FOR LIFE spol. s r.o. uznávanou odbornou společností s významnou pozicí na trhu.

Díky stále se rozšiřujícímu okruhu zákazníků vznikla potřeba rozšíření činnosti a založení dalších divizí společnosti.

DLOUHODOBÁ STRATEGIE A KVALITA

Základním a prioritním pravidlem při přípravě a následné výrobě našich výsledných produktů je kritérium kvality. Právě tomuto faktoru podřizujeme všechny operace od vývoje přípravku, až po jeho finální podobu. Uvědomujeme si, že lidská kůže je složitý orgán našeho těla a nelze ji po jejím opotřebení vyměnit. Proto je nutné k ní přistupovat velmi citlivě a pečlivě volit vhodné přípravky, které lidská kůže skutečně potřebuje.

Díky dlouholetým zkušenostem můžeme zodpovědně říci, že naše výrobky respektují přirozené vlastnosti kůže a udržují ji ve zdravém stavu. Cíleně napomáhají udržet kůži zdravou a svěží. Důkazem jsou desetitisíce klientů, kteří naše výrobky dlouhodobě používají.

DOSAŽENÉ ÚSPĚCHY

Dle dosavadních kladných ohlasů odběratelů a uznání z řad odborníků dermatologie, kosmetologie, farmakologie a chemie je možné naši společnost zařadit mezi špičku ve svém oboru.  Přípravky FOR LIFE & MADAGA díky své kvalitě získávají nejvyšší mezinárodní ocenění.

Naším cílem je oslovit především ty zákazníky, kteří prozatím neměli možnost vyzkoušet naše výrobky a služby a dokázat, že v mnohém předčíme konkurenční zahraniční i tuzemské výrobce.

2DERM pomáhá pacientům s vrozenou nemocí motýlích křídel (Epidermolysis bullosa congenita).

debra Cena motýlích křídel

Přípravky FOR LIFE & MADAGA jsou podrobovány mnoha náročným testům – mikrobiologickým kontrolám, chemicko-fyzikálním testům, testům dermální snášenlivosti a testům bezpečnosti pro zdraví člověka. V neposlední řadě jsou všechny naše výrobky hodnoceny týmem nezávislých odborníků na Státním zdravotním ústavu ČR a jsou akreditovány pro všechny země Evropské unie. Abychom zajistili vyšší ochranu produktu před vnějšími vlivy a komfortnější použití výrobku, jsou přípravky FOR LIFE & MADAGA baleny převážně ve vakuových dávkovačích, které zajišťují spotřebu přípravku beze zbytku a ideální mikrobiální ochranu.

Nadřazenou legislativní směrnicí pro kosmetické přípravky je: Směrnice Rady 76/768/EHS (následně 1223/2009).

Tato směrnice je zapracována do národních zákonů jednotlivých členských zemí. V České republice je to Zákon 258/2000 Sb. o ochraně veřejného zdraví a rozšiřující Vyhláška 26/2001 Sb. v platném znění. Úplné znění Zákona 258/2000 Sb. je novelizováno pod číslem 471/2005 ve znění pozdějších předpisů.

Dokumentace k výrobkům společnosti FOR LIFE spol. s r. o. je uložena na adrese FOR LIFE spol. s r.o. Moravanská 85a, 619 00 Brno, ČR a je přístupná orgánům hygienické služby, obchodní inspekci a dalším kompetentním orgánům.

PŘÍPRAVKY FOR LIFE & MADAGA NEJSOU TESTOVÁNY NA ZVÍŘATECH!

Kontakt : Jana Čunátová
Tel. 739 457 686


Comments are closed.