Nabídka ošetření

Ceny kosmetického ošetření dle typu pleti:

Mladá pleť                    540 Kč/ 70 minut

(povrchové čistění pleti, peeling, úprava obočí, změkčení a uvolnění pórů, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, maska/gel, mikromasáž očního okolí, krém )    

Normální pleť               740 Kč/90 minut

(povrchové čistění pleti, peeling, úprava obočí, změkčení a uvolnění pórů, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, kolagenová maska, masáž dekoltu a obličeje, mikromasáž očního okolí, krém )

Zralá pleť – lifting        790 Kč/90 minut

(povrchové čistění pleti, peeling, úprava obočí, změkčení a uvolnění pórů, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, zapracování aktivního séra galvanickým proudem, maska, masáž dekoltu a obličeje, mikromasáž očního okolí, krém )

Problematická pleť       740 Kč/90 minut

Účinky ošetření – zmírnění zánětlivých projevů, redukuje tvorbu mazotoku, čistá pleť bez komedonů, výrazně zlepšuje stav pokožky

Speciální kúra pro muže   630 Kč/ 70 minut

( povrchové čistění pleti, peeling, úprava obočí,změkčení a uvolnění pórů, hloubkové čištění ultrazvukem/ruční, maska, krém). Pánové, prosím, přijďte na ošetření oholeni nebo maximálně s jednodenním strništěm.

Luxusní ošetření 24 karátovým zlatem a kaviárem     960  Kč/90 minut

Energizující síla navracející dokonalý vzhled v jednom jediném kroku. Luxusní komplex mikropráškového 24 Ka zlata a vysoké koncentrace koloidního zlata, kaviáru, rostlinných buněčných extraktů, protivráskových aktivních látek a vitaminových mikrokapsulí, posouvají hranice v péči o pleť . Zlato je považováno za symbol luxusu a absolutní moci. Přípravky se zlatem poskytují pokožce důležité okysličení, detoxikují ji a regenerují. Zlato také stimuluje metabolismus a chrání buněčnou DNA.

Toto luxusní ošetření protkané 24K zlatem je plné síly a vitality. Povzbuzuje naši životní energii, stimuluje detoxikační funkce kůže a navozuje pocit sebejistoty. Má silný regenerační a proti stárnoucí význam, čímž navrací pleť zpět do života.

CENÍK DALŠÍCH KOSMETICKÝCH ÚKONŮ:

V rámci kosmetického ošetření :

  • Barvení obočí  40 Kč
  • Barvení řas   40 Kč

Samostatné výkony :

  • Úprava obočí     80 Kč
  • Barvení obočí    80 Kč
  • Barvení řas        80 Kč
  • Kolagenová kúra na ruce   150 Kč
  • Mikromasáž očního okolí   180 Kč

Comments are closed.